З кожним роком в нашій країні разом із цінами на газ росте популярність на твердопаливні котли Тернопіль.  Це не дивно. Адже саме вони допомагають власникам приватних будинків заощаджувати кошти на опалені. 

Наш завод виробник Гефест Профі (Gefest-Profi) пропонує вашій увазі твердопаливні котли Тернопіль вітчизняного виробництва за помірними цінами, які мають ряд переваг. Вони багато в чому перевершують котли зарубіжних виробників в плані якості та технічних характеристик.

Переваги вітчизняних котлів

Твердопаливні котли – це опалювальна система, яка спроектована на основі унікальних інженерних розробок. Створення таких котлів переслідувалося ідеєю спрямованою на економію грошових засобів та часу. Твердопаливні котли Тернопіль – це системи опалення,  які можна характеризувати найкращими позитивними характеристиками. За рахунок того, що можна топити декількома видами палива, котли досить економічні. Завдяки установленій сучасній системі автоматики, котли самостійно можуть відключатися, коли нагріються до певної, заданої вами температури.  Також слід зазначити, що для того, щоб користуватися таким видом опалення в обов’язковому порядку потрібна установка димоходу. Адже саме через нього будуть виводитися продукти згорання.

Види палива для твердопаливного котла

Кожен споживач перед тим, як вирішить купувати котли твердопаливні Тернопіль задумається чим його «кормити». На справді сьогодні існує досить великий вибір сировини для котлів. Самими відомими являються наступні:

  • Дрова. Вони призначені для згорання в печах, котлах для отримання тепла, жару та світла.   Для опалу краще всього підходять дрова з таких дерев як дуб, ясен, береза, ліщина, тис, бояришник.
  • Пеллети. Це паливо виготовлене методом пресування кори, тирси, щепи та має вигляд гранул. Пеллети являються натуральною та екологічно чистою сировиною для опалення.
  • Паливні брикети. Вони представляють собою спресовані відходи від процесу деревообробки і являються сучасним екологічно чистим видом палива. При зберіганні не займають багато місця.
  • Вугілля. Досить популярній та економічний вид опалу, який складається з вуглецю та інших хімічних елементів.

Який вид палива краще ніхто не відповість. Комусь подобається обігрівати приміщення вугіллям, а хтось віддає перевагу екологічним видам опалу. Все залежить від фінансових можливостей та індивідуальних вподобань.

На яку площу приміщення розрахований твердопаливний котел

Твердопаливні котли в Тернополі розраховані  на опалення приміщення, яке має загальну площу від 100 кв.м. до 12000 кв.м. При цьому висота стелі може досягати до 9 м. Звичайно якщо підключити не один котел, то площа для обігріву значно збільшиться.

До кожного твердопаливного котла при бажані можна встановлювати додаткові оснащення, які зроблять його обслуговування ще більш простим та зручним.  Також потрібно сказати про те, що в залежності від потужності та об’єму бункеру, куди подається паливо, котел може безперервно працювати максимум 5 діб.

Наші пропозиції

Завод Гефест Профі, Gefest Profi, пропонує твердопаливні котли у Тернополі по максимально комфортним цінам. Ми займаємось продажем опалювальних систем уже не перший рік. У нашій лінійці котлів: «Gefest-profi» U,  15-250 КВт, на твердому паливі «Gefest-profi» U, P 350-1000 КВт, «Gefest-profi» S 30-600 КВт, «Gefest-profi», P 30-250 КВт, «Gefest-profi», P 400-1000 КВт. В нашому онлайн каталозі представлений достатньо широкий модельний ряд котлів. Ознайомившись з ним на нашому сайті ви гарантовано зможете підібрати модель, яка максимально буде відповідати поставленим вами вимогам.  Якщо потрібен котел в Тернополі для обігріву теплиці, промислового приміщення, фабрики, заводу чи магазину і у вас є питання, то телефонуйте наших менеджерам, які прорахують ціну та підберуть якісний котел.  Якщо ви не можете вибрати твердопаливний котел Тернопіль, то звертайтесь до наших співробітників за телефонами: (050) 315-20-36 та (067) 363-21-80. Вони нададуть вам безкоштовну онлайн консультацію та допоможуть з вибором. Їх контакти ви найдете на сайті у відповідному розділі.