Роздільник гідравлічний

Забезпечення гідродинамічного балансування і безпечної роботи системи опалення – ось основна місія додаткового вузла – гідрострілки. Якщо у вашому будинку встановлений твердопаливний котел  – купити гідрострелку в Вам просто необхідно.

Для чого потрібна гідрострілка

Купити гідрострілку необхідно в ряді випадків:

  1. Важлива присутність гідравлічного роздільника для забезпечення гарантійних зобов’язань при установці опалення.
  2. Купити гідрострілку необхідно і при нерівномірному розхіду тепла (багатоконтурні системи). Необхідно врегулювати взаємодію всіх контурів – це убезпечить роботу котла і заощадить витрату твердого палива.
  3. Цей вузол забезпечить вивід повітря з теплоносія, применшуючи тим самим ризик окису деталей.
  4. Гідрострілка для опалення використовується ще і в ролі відстійника, оберігаючи систему від скупчення надлишків діяльності – шламу і накипу. Це позитивно відобразиться на роботі всіх складових.

Гідрострілка вирішить всі проблеми, можливі при підключенні опалювальної системи до котла, стане сполучною ланкою між колектором з контурами теплопередачі, забезпечуючи автономний режим кожному з них.

Наданий асортимент гідравлічних роздільників

Гідрострілки застосовуються при обладнанні опалення твердопаливного котла. Збираючись купити гідравлічний роздільник, необхідно орієнтуватися на величину потужності наявного обладнання та можливо максимальної витрати води.

До уваги покупця представлені гідрострілки від 30 до 200 кВт. Є гідравлічні роздільники з різним типом приєднання: каскадні, під фланцеве підключення.

Виберіть потужність гідрострілки