АВТОМАТИЧНИЙ КОМПЛЕКС

GEFEST-PROFI A

 

Ціна від: 189 000 грн

Комплекс Серії А – високотехнологічна техніка нового покоління!

Чудовий вибір для великих підприємств.

Вид паливасолом’яна пілета, та волога тріска (вологістю до 60%), всі інші види пілет (торфяна, соняшникова і т.д.).

  • Економія до 4200 грн\день при спалюванні соломи;
  • Можлива модифікація під спалювання вологої тріски;
  • Автоматична подача палива;
  • Автоматичне золовиданення (можливе за межі котельні);
  • Автоматичне розпалення;
  • Вмісткий бункер (емкість за вашим замовленням) .

Економія від 360грн/день до 4200грн/день!

Солом’яна пілета – висококалорійне і дешеве паливо! Проблема в тому, що більшість пальників не здатні правильно її спалювати. На відміну від дерев’яної, солом’яна пелета – має низький попит і значно дешевша! У моделях потужністю 1000кВт економія на паливі доходить до 4200грн/день у порівнянні з дерев’яної пелетою!

Спалювання вологої тріски:

Завдяки модифікації подачі палива і повітря в пальник, та зміні топкової частини – стало можливим спалювання тріски вологістю до 60%! Система ворушіння запобігає зависанюю палива, а рухомі колосники поступово підсушують паливо до його згорання.

Спалювання любої пелети без обмеження:

Через присутні в різних видах пілет домішки піску та землі, інші пальники можуть спалювати тільки дорогу дерев’яну та соняшникову пілету вищого сорту, а інакше – швидко виходять з ладу! Натомість наш автоматичний комплекс “Gefest-Profi A” з легкістю справляється з цією задачею! Наша перевага – незалежність від малодоступного і дорогого палива!

Повна автоматизація:

Серія “А”повністю автономний котел. Рухомі колосники постійно самоочищуються, а завдяки шнековій подачі – зола подрібнюєтся і виводиться за межі будівлі у спеціально відведений контейнер! Наявність бункера під ваше замовлення гарантує, що завантажувати паливо доведеться раз у тиждень, а то й рідше!

В комплексах Gefest-profi застосовано принцип об’ємного спалювання палива з рухомими чавунними колосниками (Мал.1). Це найкраще рішення для спалювання гранул, виготовлених з будь якого палива та з будь якою якістю.

Інші виробники: факельне або ретортне спалювання – не дозволяє ефективно спалювати деякі виді гранули (солом’яна, соєва, міскантус, торф’яна, лігнінова, кормова, курячий послід, целюлозна, ріпакова, кукурудзяна, жомова ітд.), а присутність домішок піску та землі в неякісному паливі – часто служать причиною виходу обладнання зі строю.

Перевага – ідеальне спалювання любого палива, незалежно від зольності. Мінімальна кількість золи та завжди високий ККД.                                                                                                                     

Мал.1. Зображення пальника Gefest-profi

Надійність автоматизованих коплексів Gefest-Profi.

Конструкторські рішення – які лягли за основу у виробництві, передбачають експлуатацію обладнання в умовах українських реалій без дотримання норм з експлуатації та враховують недостатню кваліфікацію обслуговуючого персоналу.

Інші виробники – повна залежність від кочегарів. Завдяки неефективному спалюванню пелети у факельних пальниках, постійно забиваються теплообмінники (особливо на соняшниковій пелеті), як наслідок – постійні чищення котлів, збільшення розходу палива, залежність від сумлінності, кваліфікації персоналу та постійні ремонти.

Перевага – максимальна відсутність залежності від обслуговуючого персоналу. Як наслідок ефективна безаварійна робота обладнання.

Норми по викидах забруднюючих речовин в димових газах.

Спалювання палива в комплексах Gefest-profi є найбільш досконалим, а норми по викидах повністю відповідають нормам ЄС.

Інші виробники – спалювання в факельних пальниках є в порівнянні неефективним, тому нормативні показники по шкідливим викидам не відповідають європейським.

Перевага – непотрібно додатково встановляти очисні системи (циклони) та дозволено експлуатацію в заповідних і зелених зонах.

Сервісні центри заводу виробника Gefest-Profi у кожному обласному центрі.

Виготовлення модульних котелень зі складом палива